Beni Bırakma Dizisi

Beni Bırakma Dizisi

Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Beni Bırakma dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Beni Bırakma Dizisi Online Başvuru Yap

's
Hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanacak olan Beni Bırakma dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Esengül Aypek, Emrah Akduman, Sude Doğar, Berkay Veli, Sıla Özlem Önemli ve Çağla Çukurova yer alıyor. Focus Film'in yapımcılığını üstlendiği Beni Bırakma dizisi herkesi ekran başına kilitleyecek. Bu başarılı dizi projesi için siz de yeni yüzler arayışımıza katılabilirsiniz.

Her yaş aralığında, oyunculuk yeteneklerine inanan oyuncu ve yardımcı oyuncuların başvurularını bekliyoruz. İlanımız içerisinde yer alan online başvuru yap kısmından başvuru formumuza ulaşabilirsiniz. Formda belirtilen bilgileri eksiksiz girerek, güncel fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Başvurusu onaylanan adaylar ile en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Nescafe
  Nescafe Reklamları için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde Nescafe Reklamları oyuncu başvurusu yaparak cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.
 • Nevresim
  Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Çay
  Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Limonata
  Limonata reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. 20 ile 30 yaşları arasında bay ve bayan oyuncuların online başvurularını bekliyoruz.
 • Yoğurt
  Bir yoğurt markasının çekilecek yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaşları arasında diksiyonu düzgün, bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Boya
  Ünlü bir boya markasının yeni reklam filmi için 40 ile 45 yaşları arasında yetenekli erkek oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.