Beni Bırakma Dizisi

Beni Bırakma Dizisi

Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Beni Bırakma dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Beni Bırakma Dizisi Online Başvuru Yap

's
Hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanacak olan Beni Bırakma dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Esengül Aypek, Emrah Akduman, Sude Doğar, Berkay Veli, Sıla Özlem Önemli ve Çağla Çukurova yer alıyor. Focus Film'in yapımcılığını üstlendiği Beni Bırakma dizisi herkesi ekran başına kilitleyecek. Bu başarılı dizi projesi için siz de yeni yüzler arayışımıza katılabilirsiniz.

Her yaş aralığında, oyunculuk yeteneklerine inanan oyuncu ve yardımcı oyuncuların başvurularını bekliyoruz. İlanımız içerisinde yer alan online başvuru yap kısmından başvuru formumuza ulaşabilirsiniz. Formda belirtilen bilgileri eksiksiz girerek, güncel fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Başvurusu onaylanan adaylar ile en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kanatsız
  Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Halı
  Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Süpürge
  Süpürge reklamında oynayacak 30 ile 35 yaş arası yeni yüz kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Cennetin
  Atv ekranlarında yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve oyuncu adayları başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.
 • Ütü
  Ütü reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı sitemizde yer alan başvuru formu ile ulaştırabilirsiniz.
 • Deodorant
  Deodorant reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arasında, karizmatik yeni yüz erkek oyuncu aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.