Bebek Bezi Reklam Filmi

Bebek Bezi Reklam Filmi

Bebek bezi reklamlarında oynayacak sevimli minikler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru formumuzu doldurarak müracaat edebilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Bebek Bezi Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Bebek bezi reklam filmi için cast seçmelerimiz devam ediyor. Reklam filminde oynayacak sevimli minikler için online başvurularımız başlamıştır. Bebeğinizin ünlü bir bebek bezi reklamında oynamasını ve televizyon ekranlarında yer almasını istiyorsanız seçmelere katılabilirsiniz. Online başvuru formu kısmından bebeğinizin fotoğrafı ile birlikte ilanımıza başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bebek bezi reklamlarında oynayacak kız ve erkek çocuklar için cast seçmelerimiz tüm hızıyla devam ederken, siz de bebeğinizin şansınızı deneyebilirsiniz. Ajansımıza yapacağınız başvurunuzun ardından ekip arkadaşlarımız tarafından en kısa süre içerisinde tarafınızla iletişim kurulacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Gofret
  Gofret reklamında rol alacak 06 ile 08 yaş arası sevimli erkek çocuk oyuncu aranıyor. Fotoğraflı çocuk oyuncu başvurularını acil bekliyoruz.
 • Kadın
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kadın dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Soda
  Soda Reklam filminde rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Makarna
  Makarna reklam filminde oynayacak 45 ile 50 yaşları arasında bayan oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğu başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Ufak
  Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşan Ufak Tefek Cinayetler dizisi için her yaştan oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Kaban
  Ünlü bir tekstil markasının kaban katalog çekimi için 36 beden kadın model arayışımız başlamıştır. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.