Bebek Bezi Reklam Filmi

Bebek Bezi Reklam Filmi

Bebek bezi reklamlarında oynayacak sevimli minikler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru formumuzu doldurarak müracaat edebilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Bebek Bezi Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Bebek bezi reklam filmi için cast seçmelerimiz devam ediyor. Reklam filminde oynayacak sevimli minikler için online başvurularımız başlamıştır. Bebeğinizin ünlü bir bebek bezi reklamında oynamasını ve televizyon ekranlarında yer almasını istiyorsanız seçmelere katılabilirsiniz. Online başvuru formu kısmından bebeğinizin fotoğrafı ile birlikte ilanımıza başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bebek bezi reklamlarında oynayacak kız ve erkek çocuklar için cast seçmelerimiz tüm hızıyla devam ederken, siz de bebeğinizin şansınızı deneyebilirsiniz. Ajansımıza yapacağınız başvurunuzun ardından ekip arkadaşlarımız tarafından en kısa süre içerisinde tarafınızla iletişim kurulacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kalp
  Yeni dizi projelerinden olan ve Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kalp Atışı için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Bikini
  Ünlü bir plaj tekstil markasının yeni katalog çekiminde yer alacak bayan manken-model arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Sen
  Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Kamu
  Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Süt
  Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.
 • Şeker
  Şeker reklamı için bay, bayan ve çocuk yeni yüzler oyuncu arayışımız devam ediyor. Reklam filmi görüşmelerine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.