Banka Reklamları İçin Oyuncu ve Yeni Yüzler

Banka Reklamları İçin Oyuncu ve Yeni Yüzler

Banka Reklamları için oyuncu model ve yeni yüzler aranıyor. Banka reklam oyunculuğu için başvurunuzu yapın.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Banka Reklamları İçin Oyuncu ve Yeni Yüzler Online Başvuru Yap

's

Bankların arasındaki rekabet, Tüm bankaları sürekli reklam çekimi yapmak zorunda bırakıyor. Reklam oyunculuğunun büyük bölümünü oluşturan banka reklamları oyuncu ve yeni yüz seçmeleri ajansımız tarafından da yapılmaktadır.

Banka Reklamları Oyunculuk Başvurusu linkinden başvuru yaparak ajansımıza kayıt olabilir. Çalıştığımız tüm projelerde rol alma şansı yakalayabilirsiniz.

Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Nescafe
  Nescafe Reklamları için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde Nescafe Reklamları oyuncu başvurusu yaparak cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.
 • Türk
  Star Tv'de yeniden doğacak olan Türk Malı dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu cast çalışmalarımız başlamıştır. Yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Kalp
  Yeni dizi projelerinden olan ve Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kalp Atışı için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Şeker
  Şeker reklamı için bay, bayan ve çocuk yeni yüzler oyuncu arayışımız devam ediyor. Reklam filmi görüşmelerine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.