Banka Reklamları İçin Oyuncu ve Yeni Yüzler

Banka Reklamları İçin Oyuncu ve Yeni Yüzler

Banka Reklamları için oyuncu model ve yeni yüzler aranıyor. Banka reklam oyunculuğu için başvurunuzu yapın.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Banka Reklamları İçin Oyuncu ve Yeni Yüzler Online Başvuru Yap

's

Bankların arasındaki rekabet, Tüm bankaları sürekli reklam çekimi yapmak zorunda bırakıyor. Reklam oyunculuğunun büyük bölümünü oluşturan banka reklamları oyuncu ve yeni yüz seçmeleri ajansımız tarafından da yapılmaktadır.

Banka Reklamları Oyunculuk Başvurusu linkinden başvuru yaparak ajansımıza kayıt olabilir. Çalıştığımız tüm projelerde rol alma şansı yakalayabilirsiniz.

Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Banka
  Banka Reklamları için oyuncu model ve yeni yüzler aranıyor. Banka reklam oyunculuğu için başvurunuzu yapın.
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Market
  Market reklam filminde oynayacak 11-14 yaş arası kız erkek çocuk ve 30-40 yaşları arasında bay bayan yeni yüzler reklam oyuncuları ihtiyacımız bulunuyor.
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • İkisini
  Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan ikisini de sevdim dizisi için yeni yüzler ihtiyacımız, ilanımıza başvuran adaylar arasından değerlendirilecektir.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Kara
  Star Tv ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Kara Sevda için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.