Banka Reklam Filmi

Banka Reklam Filmi

Banka reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş ve 45 ile 55 yaş arası bay bayan yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Banka Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Kurumsal bir bankanın yeni çekilecek reklam filminde oynayacak oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Reklam projemizin cast çalışmalarında değerlendirilmek üzere tüm başvurular incelenecektir. Projeye uygun adaylar ön eleme için fotoğrafları üzerinden değerlendirilecek. Ardından ön elemeye geçen adaylar ile iletişim kurularak sunum dosyaları hazırlanacaktır. Seçilen oyuncu adayları ile reklam filmi çekimlerine başlanacak. İlgilenen adaylar online başvuru kısmından başvuru formumuza ulaşıp doldurabilirler.

Banka reklamı için oyuncu adaylarında deneyim aranmasa da var ise oynadıkları banka reklamı veya başka reklam projeleri başvuru formunda mutlaka belirtilmelidir. 30 ile 35 yaş bay ve bayan, 45 ile 55 yaş arası bay ve bayan tüm oyuncu adaylarının fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kurtlar
  Kurlar vadisi pusu dizisine her yaştan tecrübeli,tecrübesiz dizi oyuncusu ve yeni yüzler aranıyor. Dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Fazilet
  Star Tv ekranlarının yeni dizi projesi olan, Fazilet hanım ve kızları dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Gofret
  Gofret reklamında rol alacak 06 ile 08 yaş arası sevimli erkek çocuk oyuncu aranıyor. Fotoğraflı çocuk oyuncu başvurularını acil bekliyoruz.
 • Adını
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisi için her yaştan yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Tüm  oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.
 • Konut
  Konut projesi reklam filminde rol alacak yeni yüz kadın ve erkek çocuk oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Tatil
  Bir tatil internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için 20 ile 35 yaşları arasında olan bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.