Banka Reklam Filmi

Banka Reklam Filmi

Banka reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş ve 45 ile 55 yaş arası bay bayan yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Banka Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Kurumsal bir bankanın yeni çekilecek reklam filminde oynayacak oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Reklam projemizin cast çalışmalarında değerlendirilmek üzere tüm başvurular incelenecektir. Projeye uygun adaylar ön eleme için fotoğrafları üzerinden değerlendirilecek. Ardından ön elemeye geçen adaylar ile iletişim kurularak sunum dosyaları hazırlanacaktır. Seçilen oyuncu adayları ile reklam filmi çekimlerine başlanacak. İlgilenen adaylar online başvuru kısmından başvuru formumuza ulaşıp doldurabilirler.

Banka reklamı için oyuncu adaylarında deneyim aranmasa da var ise oynadıkları banka reklamı veya başka reklam projeleri başvuru formunda mutlaka belirtilmelidir. 30 ile 35 yaş bay ve bayan, 45 ile 55 yaş arası bay ve bayan tüm oyuncu adaylarının fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Market
  Market reklam filminde oynayacak 11-14 yaş arası kız erkek çocuk ve 30-40 yaşları arasında bay bayan yeni yüzler reklam oyuncuları ihtiyacımız bulunuyor.
 • Payitaht
  Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Payitaht Abdülhamid dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Mehmed
  Kanal D ekranlarında yayınlanan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kombi
  Kombi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaşları arasında bulunan, yetenekli erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Çocuklar
  Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın dizisi için yeni yüzler oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.