Bal Reklam Filmi

Bal Reklam Filmi

Bal reklam filminde rol alacak 10 ile 14 yaş arasında bulunan, yetenekli erkek çocuk oyuncu aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Bal Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Çocuk oyuncu cast çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Bal reklamında oynayacak erkek çocuk oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Yaş aralığı 10 ile 14 arasında bulunan çocuk oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Yeni reklam filmi projemiz için oyuncu seçmelerimizi online başvurular arasından değerlendiriyoruz. Siz de çocuğunuzun reklam filmi için oyunculuk başvurusunu, online başvuru yap kısmında bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Formda belirtilen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak girerek, çocuğunuzun fotoğrafı ile birlikte tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz işleme alınacaktır. Başvurular arasından yapılan değerlendirmeler neticesinde, bal reklamı için uygun görülmeniz halinde tarafınızla iletişime geçilecektir. İlgilenen tüm çocuk oyuncular başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Bahtiyar
  Atv ekranlarında yayınlanan Bahtiyar Ölmez Dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Sıcak
  Sıcak çikolata reklamında oynayacak 25 ile 30 yaş arası yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. İlgilenenler online başvuru formunu doldurabilirler.
 • Çay
  Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Bal
  Bal reklam filminde rol alacak 10 ile 14 yaş arasında bulunan, yetenekli erkek çocuk oyuncu aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Nevresim
  Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.
 • Nefes
  Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşmaya hazırlanan Nefes Nefese dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.