Babamın Günahları Dizisi

Babamın Günahları Dizisi

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Babamın Günahları dizisi için yetenekli oyuncu ve oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Babamın Günahları Dizisi Online Başvuru Yap

's
Ans Yapım imzası taşıyan yeni dizi projesi Babamın Günahları Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Yapımcılığını Abdullah Oğuz, Evren Oğuz, Selen Sevigen ve Mahmut Kayımtu üstlenirken senaryosunu ise Ahmet Saatçioğlu kaleme alıyor. Kadir Doğulu ve Melisa Sözen'in baş rolünü paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaeilpour ve Gökçen Bilge  Çiftçi gibi isimlerde yer alıyor. Yeni başlayan dizi projesi için oyunculuk başvurularımız başlamıştır.

Yeteneklerine inanan ve oyunculuk hayali olan her yaştan adayın başvurularını bekliyoruz. Online başvuru yap kısmındaki formu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Oyuncu, yardımcı oyuncu veya figüran olarak yeni dizi projesinde rol alabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Şeker
  Şeker reklamı için bay, bayan ve çocuk yeni yüzler oyuncu arayışımız devam ediyor. Reklam filmi görüşmelerine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.
 • Oda
  Oda spreyi reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. İlgilenen tüm yeni yüz oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
 • Gelinlik
  Gelinlik firması olan müşterimizin yeni katalog çekimi için bayan model arayışımız bulunuyor. Online olarak fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Şaç
  Şampuan reklamları ve fuarlar için saç modelleri aranıyor. online saç modelliği başvurunuzu yapın.
 • Sıcak
  Sıcak çikolata reklamında oynayacak 25 ile 30 yaş arası yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. İlgilenenler online başvuru formunu doldurabilirler.
 • Nevresim
  Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.
 • Cips
  Cips reklamında oynayacak 18 ile 24 yaş arasında yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru yapabilirler.