Babamın Günahları Dizisi

Babamın Günahları Dizisi

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Babamın Günahları dizisi için yetenekli oyuncu ve oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Babamın Günahları Dizisi Online Başvuru Yap

's
Ans Yapım imzası taşıyan yeni dizi projesi Babamın Günahları Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Yapımcılığını Abdullah Oğuz, Evren Oğuz, Selen Sevigen ve Mahmut Kayımtu üstlenirken senaryosunu ise Ahmet Saatçioğlu kaleme alıyor. Kadir Doğulu ve Melisa Sözen'in baş rolünü paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaeilpour ve Gökçen Bilge  Çiftçi gibi isimlerde yer alıyor. Yeni başlayan dizi projesi için oyunculuk başvurularımız başlamıştır.

Yeteneklerine inanan ve oyunculuk hayali olan her yaştan adayın başvurularını bekliyoruz. Online başvuru yap kısmındaki formu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Oyuncu, yardımcı oyuncu veya figüran olarak yeni dizi projesinde rol alabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Ateşböceği
  Star Tv'de seyircisiyle buluşacak olan Ateşböceği dizisi için yetenekli oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran yeni yüzler cast çalışmalarımız başlamıştır.
 • Hayat
  Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Sırları dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurular online olarak sitemiz üzerinden alınacaktır.
 • Peynir
  Peynir reklamı için 25 ile 35 yaş arası bayan ve 10 ile 12 yaş çocuk oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.
 • Kek
  Hazır ve pratik kek reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli bayan oyuncu aranıyor. İlgilenen bayan adayların başvurularını bekliyoruz.