Ayran Reklam Filmi

Ayran Reklam Filmi

Ayran reklam filminde rol alacak 18 ile 24 yaş arası genç yeni yüzler aranıyor. Reklam filmi ile ilgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Ayran Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Son günlerde acil olarak cast çalışmalarına destek verdiğimiz reklam filmi projesinin oyuncu seçmeleri devam etmektedir. Ayran reklamı için oyuncu sunumları devam ederken siz de online başvuru yap kısmında yer alan başvuru formumuz ile projeye oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. İlanda belirtilen yaş aralığına uygun yetenekli yeni yüzlerin başvuruları ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınacaktır.

Yeni reklam filmi projesinin çekimleri en kısa sürede başlayacaktır. Reklam filminde oynaması beklenen 18 ile 24 yaş arası erkek oyuncuların başvuruları ilanımız üzerinden değerlendirilecektir. Başvurunuzu fotoğrafınız ile birlikte tamamlayarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Ayran reklamı projesinin detayları başvurusu onaylanan oyuncu adayları ile paylaşılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Nescafe
  Nescafe Reklamları için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde Nescafe Reklamları oyuncu başvurusu yaparak cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.
 • Kalk
  Trt 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Online başvuru formu sitemizde yer almaktadır.
 • Abiye
  Abiye giyim katalog çekimi için 38 beden deneyimli kadın modeller aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile sitemiz üzerinden alınacaktır.
 • Börü
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Börü dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Kızlarım
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan Kızlarım İçin dizi projesinde rol alacak, her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.
 • Kombi
  Kombi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaşları arasında bulunan, yetenekli erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Dondurma
  Dondurma reklamında rol alacak 12 ile 15 yaş arası çocuklar aranıyor. Reklam filmi oyunculuk başvurunuzu online olarak sitemizden yapabilirsiniz.