Ayran Reklam Filmi

Ayran Reklam Filmi

Ayran reklam filminde rol alacak 18 ile 24 yaş arası genç yeni yüzler aranıyor. Reklam filmi ile ilgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Ayran Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Son günlerde acil olarak cast çalışmalarına destek verdiğimiz reklam filmi projesinin oyuncu seçmeleri devam etmektedir. Ayran reklamı için oyuncu sunumları devam ederken siz de online başvuru yap kısmında yer alan başvuru formumuz ile projeye oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. İlanda belirtilen yaş aralığına uygun yetenekli yeni yüzlerin başvuruları ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınacaktır.

Yeni reklam filmi projesinin çekimleri en kısa sürede başlayacaktır. Reklam filminde oynaması beklenen 18 ile 24 yaş arası erkek oyuncuların başvuruları ilanımız üzerinden değerlendirilecektir. Başvurunuzu fotoğrafınız ile birlikte tamamlayarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Ayran reklamı projesinin detayları başvurusu onaylanan oyuncu adayları ile paylaşılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Sen
  Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi, Limon Yapım imzası taşıyan, Şevkat Yerimdar projesi için her yaştan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 • Nevresim
  Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Meryem
  Kanal D ekranlarının yeni dizisi Meryem için oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır. Online oyunculuk başvurunuzu sitemizden yapabilirsiniz.