Ayakkabı Reklam Filmi

Ayakkabı Reklam Filmi

Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 36 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyunculara ihtiyacımız bulunuyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Ayakkabı Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Cast hazırlıkları süren ayakkabı reklamı için bayan oyuncu arıyoruz. Reklam filminde oynayacak bayan adayın 25 ile 35 yaş aralığında bulunması ve iyi derecede oyunculuk yeteneğine sahip olması gerekmektedir. İlanımıza başvuruda bulunmak için online başvuru yap kısmındaki formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır. Televizyon ekranları için hazırlanacak olan ayakkabı reklamı yeni yüzünü bekliyor.

Ünlü bir ayakkabı firması olan müşterimizin yeni çekeceği reklam filmi için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. 38 numara ayakkabı giyen, yetenekli tüm bayan oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Başvurunuzun uygun görülmesi halinde tarafınızla iletişim kurulacaktır.

Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.
 • Deodorant
  Deodorant reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arasında, karizmatik yeni yüz erkek oyuncu aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Spor
  Spor giyim markasının katalog çekimlerinde modellik yapacak 36 beden kadın model adayları aranıyor. İlgilenenlerin başvurularınızı bekliyoruz.
 • Gömlek
  Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kahvaltılık
  Kahvaltılık gevrek reklamı için yetenekli bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. Reklam seçmeleri için online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi, Limon Yapım imzası taşıyan, Şevkat Yerimdar projesi için her yaştan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Nevresim
  Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.