Adı Efsane Dizisi

Adı Efsane Dizisi

Kanal D'nin yeni projesi olan Adı Efsane dizisi için deneyimli yada deneyimsiz her yaştan oyuncu adayı arayışımıza sizler de başvuruda bulunabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Adı Efsane Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yayınlandığı ilk bölümden itibaren ekran başındakilerin gönlünü kazanmayı başaran yeni dizi projesi Adı Efsane Kanal D ekranlarında karşımıza çıkıyor. D yapım'a ait olan dizi oyuncularıyla da dikkat çekiyor. Adı Efsane dizisinde başarılı oyuncu Erdal Beşikçioğlu ve güzelliğiyle başarısına başarı katan Gökçe Bahadır baş rolleri paylaşıyor. Aynı zamanda Rojda Demirer, Almila Ada, Cem Yiğit Üzümoğlu ve Leyla Kırşan gibi iyi oyuncularda dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Adı Efsane dizisinde oyunculuk yapma fırsatını bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ilanımıza online olarak oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirmeniz. 

Yeteneklerine inanan ve oyunculuk mesleğine bir adım atmak isteyen herkesin başvurusunu bekliyoruz. Başarılı bir yapım olan dizide rol almak ve kamera önü deneyimi kazanmak için ilanımıza geç kalmadan başvurunuzu yapmalısınız. Her yaştan adayın başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Uygun bulunan adaylara formda belirtilen iletişim numaralarından geri dönüş sağlancaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Şeker
  Şeker reklamı için bay, bayan ve çocuk yeni yüzler oyuncu arayışımız devam ediyor. Reklam filmi görüşmelerine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Eşkiya
  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine oyuncu ve yeniyüz oyuncu adayları aranıyor. Hemen cast ajans oyunculuk başvurunuzu yapın.
 • Nevresim
  Tekstil sektörünün öncü markalarından biri için nevresim reklamında oynayacak 28 ile 35 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Kalbimdeki
  Fox tv ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi, Kalbimdeki Deniz projesi için deneyimli veya deneyimsiz oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Büyük
  Çeşitli tekstil firmalarının katalog çekimlerinde modellik yapacak büyük beden manken model aranıyor. Büyük beden bayanlar başvuru yapabilirsiniz.
 • Hayat
  Kanal D ekranlarının sevilen dizi projesi Hayat Şarkısında rol alacak  oyuncu ve yardımcı oyuncu her yaştan yeni yüzler arayışımız başlamıştır.