Adı Efsane Dizisi

Adı Efsane Dizisi

Kanal D'nin yeni projesi olan Adı Efsane dizisi için deneyimli yada deneyimsiz her yaştan oyuncu adayı arayışımıza sizler de başvuruda bulunabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Adı Efsane Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yayınlandığı ilk bölümden itibaren ekran başındakilerin gönlünü kazanmayı başaran yeni dizi projesi Adı Efsane Kanal D ekranlarında karşımıza çıkıyor. D yapım'a ait olan dizi oyuncularıyla da dikkat çekiyor. Adı Efsane dizisinde başarılı oyuncu Erdal Beşikçioğlu ve güzelliğiyle başarısına başarı katan Gökçe Bahadır baş rolleri paylaşıyor. Aynı zamanda Rojda Demirer, Almila Ada, Cem Yiğit Üzümoğlu ve Leyla Kırşan gibi iyi oyuncularda dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Adı Efsane dizisinde oyunculuk yapma fırsatını bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ilanımıza online olarak oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirmeniz. 

Yeteneklerine inanan ve oyunculuk mesleğine bir adım atmak isteyen herkesin başvurusunu bekliyoruz. Başarılı bir yapım olan dizide rol almak ve kamera önü deneyimi kazanmak için ilanımıza geç kalmadan başvurunuzu yapmalısınız. Her yaştan adayın başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Uygun bulunan adaylara formda belirtilen iletişim numaralarından geri dönüş sağlancaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Bulaşık
  Yeni reklam filmi olan Bulaşık Deterjanı markasının cast çalışmaları başlamıştır. 35 ile 38 yaş arası bayan adayların başvurusunu bekliyoruz.
 • Makarna
  Makarna reklam filminde oynayacak 45 ile 50 yaşları arasında bayan oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğu başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Ver
  Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Ver Elini Aşk dizisi için yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Adı
  Kanal D'nin yeni projesi olan Adı Efsane dizisi için deneyimli yada deneyimsiz her yaştan oyuncu adayı arayışımıza sizler de başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Bebek
  Bebek bezi reklamlarında oynayacak bebekler 0-2 yaş arası bebekler aranıyor.
 • Tatil
  Bir tatil internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için 20 ile 35 yaşları arasında olan bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.