Adı Efsane Dizisi

Adı Efsane Dizisi

Kanal D'nin yeni projesi olan Adı Efsane dizisi için deneyimli yada deneyimsiz her yaştan oyuncu adayı arayışımıza sizler de başvuruda bulunabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Adı Efsane Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yayınlandığı ilk bölümden itibaren ekran başındakilerin gönlünü kazanmayı başaran yeni dizi projesi Adı Efsane Kanal D ekranlarında karşımıza çıkıyor. D yapım'a ait olan dizi oyuncularıyla da dikkat çekiyor. Adı Efsane dizisinde başarılı oyuncu Erdal Beşikçioğlu ve güzelliğiyle başarısına başarı katan Gökçe Bahadır baş rolleri paylaşıyor. Aynı zamanda Rojda Demirer, Almila Ada, Cem Yiğit Üzümoğlu ve Leyla Kırşan gibi iyi oyuncularda dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Adı Efsane dizisinde oyunculuk yapma fırsatını bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ilanımıza online olarak oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirmeniz. 

Yeteneklerine inanan ve oyunculuk mesleğine bir adım atmak isteyen herkesin başvurusunu bekliyoruz. Başarılı bir yapım olan dizide rol almak ve kamera önü deneyimi kazanmak için ilanımıza geç kalmadan başvurunuzu yapmalısınız. Her yaştan adayın başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Uygun bulunan adaylara formda belirtilen iletişim numaralarından geri dönüş sağlancaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Bulaşık
  Yeni reklam filmi olan Bulaşık Deterjanı markasının cast çalışmaları başlamıştır. 35 ile 38 yaş arası bayan adayların başvurusunu bekliyoruz.
 • Fazilet
  Star Tv ekranlarının yeni dizi projesi olan, Fazilet hanım ve kızları dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Süt
  Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.
 • Bikini
  Ünlü bir plaj tekstil markasının yeni katalog çekiminde yer alacak bayan manken-model arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın
 • Peynir
  Peynir reklamı için 25 ile 35 yaş arası bayan ve 10 ile 12 yaş çocuk oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Seni
  Atv ekranlarında başlayan proje Seni Kimler Aldı dizisine her yaş aralığında yetenekli oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran arayışımız devam ediyor.