8.Gün Dizisi

8.Gün Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak olan 8.Gün dizisi için oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile  alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  8.Gün Dizisi Online Başvuru Yap

's
Ay Yapım imzası taşıyan yepyeni bir dizi projesi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Baş rollerinde başarılı oyuncu Burcu Biricik ile Buğra Gülsoy'un rol aldığı 8. Gün dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Hikayesi ile herkesi ekran başına kilitleyecek olan yeni dizi projesi soluksuz izlenecek. Siz de yeteneklerinizi değerlendirmek ve kamera önü deneyimi kazanmak istiyorsanız yeni yüzler arayışımıza katılabilirsiniz.

İlanımız içerisinde yer online başvuru yap kısmından oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Formda belirtilen bilgileri eksiksiz doldurarak, güncel fotoğrafınız ile birlikte oyunculuk başvurunuzu tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Başvurunuz incelemeye alınarak onaylanması durumunda tarafınızla iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Cips
  Cips reklamında oynayacak 18 ile 24 yaş arasında yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru yapabilirler.
 • Hıçkırık
  Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hıçkırık dizisinde rol alacak, her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kurtlar
  Kurlar vadisi pusu dizisine her yaştan tecrübeli,tecrübesiz dizi oyuncusu ve yeni yüzler aranıyor. Dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • İstanbullu
  03 Medya İmzası taşıyan ve Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Bulaşık
  Bulaşık deterjanı reklam filminde rol alacak 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Bebek
  Bebek bezi reklamlarında oynayacak sevimli minikler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru formumuzu doldurarak müracaat edebilirler.
 • Tatil
  Bir tatil internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için 20 ile 35 yaşları arasında olan bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.