4N1K Dizisi

4N1K Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan 4N1K dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak sitemiz üzerinden alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  4N1K Dizisi Online Başvuru Yap

's
Fabrika yapım imzası taşıyan yeni dizi projesinin yapımcılığını Öner Arslanel üstleniyor. 4N1K dizinin yönetmen koltuğunda Murat Onbul yer alırken senaryosunu ise Ferhat Ergün kaleme alıyor. İzleyenleri kahkahalara boğacak olan komedi türündeki dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. 5 gencin hikayesi Fox Tv ekranlarında soluksuz izlenecek. Online başvuru yap kısmında yer alan formu doldurarak siz de cast kadromuzda değerlendirilebilirsiniz.

Yeni başlayacak olan dizi için oyunculuk yeteneğine sahip her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularını değerlendirme sürecine giriyoruz. Güncel fotoğraflarınız ile birlikte başvuru formunu doldurarak, tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda tarafınızla iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Diş
  Diş fırçası reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranmaktadır. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Şaç
  Şampuan reklamları ve fuarlar için saç modelleri aranıyor. online saç modelliği başvurunuzu yapın.
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • İçecek
  İçecek reklamı için 12 ile 14 yaş arası yetenekli erkek çocuk oyuncu arayışımız devam ediyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Nefes
  Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşmaya hazırlanan Nefes Nefese dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kombi
  Kombi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaşları arasında bulunan, yetenekli erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Siyah
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisi için değerlendirilecek, oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.