Makarna Reklam Filmi

Makarna Reklam Filmi

Makarna reklam filminde oynayacak 45 ile 50 yaşları arasında bayan oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğu başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Makarna Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Reklam filmi projesi için yeni yüzler cast arayışımız başlamıştır. Oyun verebilen ve yetenekli bayan adaylara ihtiyacımız bulunuyor. Yeteneğine inanan, reklam filmi projesinde yer almak isteyen 45 ile 50 yaş arası bayan adayların başvurularını bekliyoruz. İlanımızın sağ üst köşesinde yer alan online başvuru kısmından formumuza ulaşabilirsiniz. Makarna reklamı için oyunculuk başvurunuzu ilanımız üzerinden yapabilirsiniz.

Bayan oyuncu adaylarının fotoğraflı başvuruları arasından ön eleme yapılacaktır. Ön başvurusu onaylanan adaylarla iletişim kurulacaktır. Reklam filmi projesinin oyunu görüşmesi için yönlendirme yapılarak ikinci aşamada seçilen adayla çekimlere başlanacaktır.

Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kanatsız
  Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Saç
  Saç boyası reklamında oynayacak uzun saçlı 25 ile 35 yaş arasında bayan yeni yüzler arıyoruz. İlgilenenlerin fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.
 • Hastane
  Özel bir hastanenin yeni çekilecek reklam filmi için 25 ile 40 yaş arası kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Kızlarım
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan Kızlarım İçin dizi projesinde rol alacak, her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.
 • Kırtasiye
  Kırtasiye reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurabilirler.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • İletişim
  İletişim fuarı için 20 ile 28 yaş arasında bulunan, bayan model tanıtım hostesleri aranıyor. Başvuru formunu doldurarak ilanımıza online müracaat edebilirsiniz.