Makarna Reklam Filmi

Makarna Reklam Filmi

Makarna reklam filminde oynayacak 45 ile 50 yaşları arasında bayan oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğu başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Makarna Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Reklam filmi projesi için yeni yüzler cast arayışımız başlamıştır. Oyun verebilen ve yetenekli bayan adaylara ihtiyacımız bulunuyor. Yeteneğine inanan, reklam filmi projesinde yer almak isteyen 45 ile 50 yaş arası bayan adayların başvurularını bekliyoruz. İlanımızın sağ üst köşesinde yer alan online başvuru kısmından formumuza ulaşabilirsiniz. Makarna reklamı için oyunculuk başvurunuzu ilanımız üzerinden yapabilirsiniz.

Bayan oyuncu adaylarının fotoğraflı başvuruları arasından ön eleme yapılacaktır. Ön başvurusu onaylanan adaylarla iletişim kurulacaktır. Reklam filmi projesinin oyunu görüşmesi için yönlendirme yapılarak ikinci aşamada seçilen adayla çekimlere başlanacaktır.

Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kurtlar
  Kurlar vadisi pusu dizisine her yaştan tecrübeli,tecrübesiz dizi oyuncusu ve yeni yüzler aranıyor. Dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Limonata
  Limonata reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. 20 ile 30 yaşları arasında bay ve bayan oyuncuların online başvurularını bekliyoruz.
 • Halı
  Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.
 • Güvenlik
  Güvenlik sistemleri firmasının yeni reklam filminde rol alacak kadın ve erkek yeni yüz oyuncular aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Şaç
  Şampuan reklamları ve fuarlar için saç modelleri aranıyor. online saç modelliği başvurunuzu yapın.
 • Hazır
  Hazır çorba reklamında oynayacak 30 ile 38 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak oyunculuk başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Televizyon
  Televizyon reklam filminde rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bulunan yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.